Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Na rynku od: 11.2007 r.

Odwiedź naszą stronę!

„IT w Administracji” to miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego. Na jego stronach szczegółowo omawiamy zagadnienia najistotniejsze dla osób zaangażowanych w elektronizację instytucji publicznych.

Przedstawiamy rozwiązania dotyczące sprzętu i jego konfiguracji. Podejmujemy tematy związane z bezpieczeństwem sieci i zarządzaniem ruchem sieciowym. Pomagamy w wyborze użytecznych aplikacji stosowanych w administracji.

W każdym numerze dużo uwagi poświęcamy przepisom prawa – interpretujemy problemy prawne i opisujemy praktyczne zastosowanie ustaw i przepisów o informatyzacji.

Co roku redakcja nagradza udane wdrożenia projektów IT w urzędach, wręczając Skrzydła IT w Administracji, oraz promuje dobre rozwiązania sprzętowe i systemowe, przyznając tytuły Produkt Roku IT w Administracji.

Pismo dla:

informatyków zatrudnionych w urzędach gmin, miast, powiatów, województw, w instytucjach rządowych i agencjach państwowych
informatyków zatrudnionych w jednostkach policji, wojska, sądów, w prokuraturach, służbie zdrowia, ośrodkach kultury, szkołach wyższych, zespołach szkół, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy
administratorów sieci w wyżej wymienionych urzędach i jednostkach
urzędników zarządzających procesem informatyzacji w instytucjach publicznych